События

Проверить Прошедшие события
Thumb istock 000018903795m rs65l
Презентація "Освіта в Нідерландах" у Львові та Києві

Запрошуємо Вас на презентацію по навчанні у Нідерландах, що відбудеться у 24 червня Львові та 25 червня у Києві з представником голландських університетів. Після презентації у Вас буде можливість проконсультуватись із представником університетів особисто.


Подробнее
Thumb 22
Індивідуальні консультації з представником університетів США у Києві

Запрошуємо школярів, випускників, студентів та їхніх батьків на індивідуальні консультації за темою "Навчання в США - можливості і перспективи", які відбудуться 27 червня 2017 з 14:00 до 19:00 в Києві.

Протягом консультації Ви дізнаєтеся про систему освіти США, процес вступу в провідні університети, затребувані спеціальності і можливості з працевлаштування.


Подробнее
Thumb summer 1
Летний академический курс в школе в Англии!

Летний академический курс в школе в Англии! Набирается вторая группа на летнюю программу в колледж Беллербис, который расположен в городе Брайтон (Великобритания).


Подробнее
Thumb northeastern
Презентація Northeastern CPS University в Києві

Запрошуємо школярів, випускників, студентів та їхніх батьків на презентацію університету США Northeastern CPS, яка відбудеться 5 липня 2017 о 18:00 в Києві.

      Протягом презентації ви дізнаєтеся про систему освіти США, процес вступу в університет Northeastern CPS, його найбільш затребувані спеціальності і можливості працевлаштування по закінченню навчання.


Подробнее
Закажите звонок