События

Проверить Прошедшие события
Thumb abroad
Консультаційний день в Тернополі

Ми приїжджаємо в Тернопіль, оскільки розуміємо, що часу обмаль, тому хочемо максимально допомогти Вам розібратись з інфорамацією та підготуватись до вступу в омріяні ВНЗи. 


Зустріч з нами дасть Вам можливість сформувати точне уявлення про те, що Вас чекає протягом цього року. Складемо план дій, де вияснимо, як не помилитись при виборі університету та факультету, та що необхідно для успішного вступу та навчання. 


Працюємо з навчальними закладами Англії, Ірландії, Швейцарії, Нідерланд, Іспанії, США, Канади. Цікавить одна із цих країн? Чекаємо Вас на консультації в місті Тернопіль, щоб відповісти на всі Ваші запитання!

 


Подробнее
Thumb             2
Консультационный день в Одессе

Вступительные кампании в университеты уже стартовали и самое время начать подачу документов в желанное учебное заведение.

Встреча с нами даст Вам возможность сформировать точное представление о том, что Вас ждет в течение этого года. Составим план действий, где выясним, как НЕ ошибиться при выборе университета и факультета, и что необходимо для успешного поступления и обучения.


Подробнее
Thumb 2 2 min
Літні канікули у Британії! Реєстрацію відкрито!

Ідеальне літо у Британії! Student Study відкриває реєстрацію на літню групову поїздку до CATS College (Кентербері, Велика Британія)!

Проведіть яскраві канікули із задоволенням та користю. За декілька тижнів Ви познайомитеся зі справжнім англійським колоритом, вивчите іноземну мову, відвідаєте відомі історичні пам’ятки, знайдете нових друзів та, головне, отримаєте незабутні враження на все життя!


Подробнее