International Business Development: UK prospects. Lviv

13 марта 2018, 16:00

International business development  uk prospects

Цікавить вища освіта у бізнес-сфері? International Business Development - один із напрямів, що особливо перспективні у Європі та США. Дізнайтеся про особливості вивчення спеціальності від представника престижного британського Aberystwyth University - Муртузи Алі Газневі. Чекаємо на Вас 13 березня о 16.00 у Львові у конференц-залі готелю "Panorama" за адресою проспект Свободи 45. 

Aberystwyth University - перший університет Уельсу, що відомий у країні як заклад з сильною дослідницькою базою, лідер у сфері бізнесу, менеджменту та міжнародної політики. Серед випускників відомі такі імена, як Рейчел Робертс - актриса, Шарон Магуайр - режисер фільму «Щоденник Бріджит Джонс», Джейн Грін - письменник-фантаст, Лі Річмонд Руз - міжнародний футболіст, Карвін Джонс-  перший міністр Уельсу, Йосип Біддалф - лінгвіст, автор і видавець.

Спікер дасть відповіді на такі запитання: 

- чому варто обрати бізнес-спеціальність? 

- чому британський диплом - стовідстотковий гарант успішного працевлаштування?

- як вступити до британського університету та отримати знижку до -$3.000 на навчання? 

- як розробити особистий план плідного навчання та швидких досягнень у кар'єрі?

 Після лекції Ви зможете за бажанням персонально поспілкуватися з представником та отримати відповіді на будь-які інші запитання. Вхід на лекцію виключно за реєстрацією. Кількість місць лімітована - 50 осіб. 

 Для детальної інформації звертайтеся:

+38 098 112 15 15
+38 050 691 48 08
+38 093 115 12 12
lviv@studentstudy.com.ua