Освітній батл: Британія VS США

22 апреля 2018, 15:00

             min

Яка країна найкраща у світі для отримання диплому? 

Одвічні конкуренти - Британія та США. Представники рейтингових Pace University (США) та City University London (Британія) приїдуть до Києва, щоб довести українцям чиї освітні програми найкращі. Не пропустіть унікальне шоу, щоб вирішити на голосуванні, хто стане першим! 

 Запрошуємо Вас 22 квітня з 15.00 по 17.00 до Hub 4.0 (Ярославський провулок 1/3). Вхід за попередньою реєстрацією. 

 •  Pace University - це відомий американський приватний університет, розташований в Нью-Йорку. ВНЗ був заснований в 1906 році, сьогодні тут навчається понад 13 тисяч студентів з усього світу. Магістерські програми Pace University займають друге місце в США за якістю працевлаштування випускників за версією U.S. News & WorldReport. Університет Пейс також займає перше місце рейтингу університетів штату Нью-Йорк і входить у Топ-10 ВНЗ із проведення стажувань для студентів.
 •  Лондонський міський університет (англ. City, University of London) - державний дослідницький університет, розташований у Лондоні. Був заснований у 1894 році як Нортгемтонский інститут і став університетом в 1966 році, коли й отримав нинішню назву. Міський університет має більш ніж 100-річний досвід досліджень і незмінно високий рейтинг працевлаштування своїх випускників і їхніх зарплат. Місією університету, згідно з його стратегією, є «вести за собою Лондон у сфері освіти та наукових досліджень».

Дізнайтеся про унікальні знижки (до $26000) та пропозиції від університетів лише для присутніх на батлі!

УВАГА! Захід відбуватиметься англійською мовою!

Контакти для додаткової інформації:
Тел.: +38 073 115 12 12
Email: kiev@studentstudy.com.ua