Якщо ти мрієш вже наступного року почати навчання в британській школі - чекаємо тебе на вступному тесті в Cats College!

15 сентября 2018, 12:00

Photo test 1

 


15 вересня запрошуємо школярів у віці від 14 років на вступний тест в Cats College.

CATS College був заснований в 1952 році і є одним з найвидатніших навчальних центрів. За 60 років існування школа допомогла тисячам студентів вступити до найпрестижніших університетів світу. Серед випускників школи багато тих, хто домігся успіхів у світовій політиці та бізнесі. Школа пропонує стандартні програми підготовки до вищої освіти. Незалежно від того, яку програму Ви виберете, Ваша дитина буде вчитися за найвищими академічними стандартами в кращих умовах.

Батьки матимуть можливість поспілкуватися з представниками компанії Student Study та дізнатися про всі умови вступу в Cats College.  Представники компанії розкажуть про програми здобуття середньої освіти в Великобританії і підготовки до вступу в університети (Pre-GCSE, GCSE, A-level, Foundation Year), також ознайомлять вас з особливостями шкільної системи Cats і розкажуть про додаткові заходи, заняттях в гуртках, секціях, дебатних студіях.

Для тих, хто хоче спробувати навчання на короткий період часу, можуть поїхати на літню програму або на 1 семестр. 

 

З собою необхідно взяти:

-копію першої сторінки закордонного паспорту

 


Вступний тест буде проходити в конференц-залі офісу комапнії Student Study за адресою: Львів, вулю Стрийська 12, другий поверх. 

 


Початок тесту о 12: 00 год.

 


Вхід безкоштовний, реєстрація обов’язкова.

Додаткові питання ви можете задати за телефоном +380 50 691 48 08, +380 68 691 48 08 або пишіть на email lviv@studentstudy.com.