План дій при вступі в закордонний навчальний заклад! Що? Де? Коли?

27 октября 2018, 11:00

Регистрация

2  3  min

Ви або Ваша дитина плануєте навчання за кордоном? Однак чіткого алгоритму дій досі немає? Ви не знаєте з чого починати та Вас хвилює візове питання?

Запрошуємо Вас 27 жовтня у Київ на консультації для батьків та студентів, які планують вступ в навчальний заклад за кордон.

ВНЗ вже розпочали набір студентів на осінь 2019 року, а найпопулярніші спеціальності будуть закриті наприкінці осені - початку зими. Тому ми рекомендуємо вступати в університет чим по швидше, щоб забронювати для себе місце в навчальному закладі вашої мрії.

На даному заході Ви дізнаєтеся:

  • як вибрати спеціальність. В якій країні яку спеціальність краще вивчати.
  • як правильно сформувати бюджет. Яка вартість навчання в США, Великій Британії, Канаді, Нідерландах. Чи є можливість отримати знижки на навчання, і які університети їх дають? Скільки коштує проживання і харчування у різних країнах.
  • які документи потрібні для вступу? Які терміни подачі документів. Для якої країни на якому етапі потрібний атестат.
  • які документи потрібні для подачі на візу. Особливості студентської візи США, Великої Британії, Канади та Нідерландів. В яку країну потрібний найменший набір візових документів і чи завжди потрібно показувати довідки з роботи та фінансові документи.

У Вас буде можливість отримати відповіді на ті запитання, які для Вас актуальні і порадитися не про один університет, а про весь можливий спектр відштовхуючись від Ваших індивідуальних потреб та бажань.

Процес вступу на навчання за кордон може бути легким та безболісним коли чітко знати, куди рухатися і який крок йде наступним.
І ми будемо раді Вам з цим допомогти!

Консультації пройдуть в офісі компанії Student Study за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх з 11:00 до 17:00.

Реєстрація на захід обовязкова! 

Є питання? Звертайтеся: +380 (95) 117 15 15