Лекція “Основні помилки при підготовці портфоліо для вступу у закордонний ВНЗ” у Києві

17 ноября 2018, 12:00

          min

Мистецтво. Воно оточує нас і ми зустрічаємося з ним повсюди. Але що таке мистецтво саме для вас - дизайн, графіка, живопис, архітектура, скульптура або щось інше ні на що не схоже. Якщо ви творча людина, маєте своє розуміння мистецтва й хотіли б почати навчання у закордонному ВНЗ у одному з цих напрямків, тоді приходьте 17 листопада о 12:00 на лекцію “Основні помилки при підготовці портфоліо для вступу у закордонний ВНЗ” на шостому поверсі Pinchuk Art Centre.

На лекції, яку проводитиме Polly Tzortzi, Director of student recruitment в  Cambridge School of Visual and Performing Arts, будуть розкриті питання найпоширеніших помилок при підготовці портфоліо, які роботи краще презентувати залежно від напрямку та в якому форматі його подавати. 


Після інформативної лекції, в усіх присутніх буде можливість показати своє портфоліо спеціалісту та дізнатись, чи відповідає їх портфоліо вимогам вступу.

З собою обов'язково мати паспорт та портфоліо, реєстрація за посиланням. 

Для більш детальної інформації звертайтесь за номером: 38067 115 1212; 38063 655 3861 або пишіть на email: elmaz@studentstudy.c om.ua