Консультаційний день в Тернополі

24 ноября 2018, 11:00

Регистрация

Abroad

Доброго дня студенти, школярі та їх батьки!

 


За цю осінь у Вас була можливість відвідати велику кількість виставок, презентацій та освітніх семінарів. Зараз необхідно проаналізувати всю отриману інформацію та обрати найкращі варіанти для подальшого навчання за кордоном.

 
Вступні кампанії в університети вже стартували і саме час розпочинати подачу документів в омріяний навчальний заклад. 

 
Ми приїжджаємо в Тернопіль, оскільки розуміємо, що часу обмаль, тому хочемо максимально допомогти Вам розібратись з інфорамацією та підготуватись до вступу в омріяні ВНЗи. 


Зустріч з нами дасть Вам можливість сформувати точне уявлення про те, що Вас чекає протягом цього року. Складемо план дій, де вияснимо, як не помилитись при виборі університету та факультету, та що необхідно для успішного вступу та навчання. 

 
Працюємо з навчальними закладами Англії, Ірландії, Швейцарії, Нідерланд, Іспанії, США, Канади. Цікавить одна із цих країн? Чекаємо Вас на консультації в місті Тернопіль, щоб відповісти на всі Ваші запитання!

 
Зустріч з нашими експертами з освіти за кордоном буде проходими 24 листопада з 11:00 до 16:00 за адресою: м. Тернопіль. Готель Avalon Palace (проспект Степана Бандери, 2).

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації.

За додатковою інформацією звертайтесь за номером телефону +380506914808 або +380686914808. Email - lviv@studentstudy.com.ua