События

Проверить Предстоящие события
Thumb 1
Зустріч зі студенткою University of Amsterdam

Плануєте вступати в закордонний ВНЗ, але ще не визначилися з країною? Дізнайтесь про освіту в Нідерландах та практичні поради ефективного навчання за кордоном від української студентки Ірини Пузир.


Подробнее
Thumb unnamed3
Історія успіху - Medical Physiology BSc в University of Leicester (Британія)

Плануєте вступати в закордонний ВНЗ, але ще не визначилися з країною? Розгляньте деталі британської освіти та практичні поради ефективного навчання за кордоном від українського студента Олексія Рудя. 

У 2016 році Олексій завершив програму A-level у Bellerbys College та вступив на Medical Physiology BSc в University of Leicester (UK Top-30 in Medicine).


Подробнее
Thumb default
Освіта за кордоном - Львів

-


Подробнее
Thumb photo 1505907004707 6113a70e03ec
Освітній сніданок у Львові: США, Британія та Швейцарі

На сніданку будуть представлені вищі навчальні заклади найбільш перспективних для навчання країн: США, Британія та Швейцарія. Також Ви дізнаєтеся про знижки до -$14,000 на вступ у 2018 році.


Подробнее
Thumb student working min min
Отельно-ресторанный бизнес, Швейцария - представитель в Одессе

24 апреля в Одессе пройдет встреча с представителем элитных швейцарских учебных заведений отельно-ресторанной сферы: Cesar Ritz Colleges Switzerland, Culinary Arts Academy Switzerland, Hotel Institute Montrex, IHTTI School of Hotel Management, Swiss Hotel Management School.

 Ждем Вас 24 апреля на 11.00 в офисе Student Study по адресу ул.  Генуэзская 24/2, Kador City Mall (Business Centre), 6 этаж, офис 625.


Подробнее
Thumb             min
Освітній батл: Британія VS США

Яка країна найкраща у світі для отримання диплому? Одвічні конкуренти - Британія та США. Представники рейтингових Pace University (США) та City University London (Британія) приїдуть до Києва, щоб довести українцям чиї освітні програми найкращі. Не пропустіть унікальне шоу, щоб вирішити на голосуванні, хто стане першим! 


Подробнее
Thumb 20 04    min
UNIVERSITY OF AMSTERDAM в Одессе

20 апреля визит представтелей топового голландского ВУЗа UNIVERSITY OF AMSTERDAM 


Подробнее
Thumb   50          min
Встреча с управляющим директором американского коллегиума Университета Калифорнии - Эриком Фуерштейном

Мечтаете поступить в Гарвардский, Стэнфордский или другие Топ-50 университетов США? Начните с подготовительной программы “American Collegiate”, по окончанию которой вы можете перейти сразу на второй год обучения в желаемом заведении.
Хотите узнать детали либо сразу подать заявку? Ждем Вас 13 апреля с 17.00 по 19.00 на встречи с управляющим директором американского коллегиума Университета Калифорнии - Эриком Фуерштейном в Киеве в офисе Student Study по адресу улица Глыбочицкая 40У, 5 этаж. Регистрация обязательна!


Подробнее
Thumb   50          min
Поступление в ТОП-50 университетов США: вебинар

Мечтаете поступить в Гарвардский, Стэнфордский или другие Топ-50 университетов США? Начните с подготовительной программы “American Collegiate”, по окончанию которой вы можете перейти сразу на второй год обучения в желаемом заведении.
Узнайте детали на бесплатном вебинаре от управляющего директора американского коллегиума Университета Калифорнии - Эрика Фуерштейна, который пройдет 13 апреля с 16.00 по 17.00 в офисе Student Study по адресу улица Глыбочицкая 40У, 5 этаж. 


Подробнее
Thumb   50          min
Вебінар зі студентом University of Central Florida

Цікавитесь навчанням у США? Маєте безліч запитань щодо того, яким є життя американського студента?

У вас є чудова можливість приєднатися до вебінару, організованого University of Central Florida (UCF) і отримати відповіді на всі запитання, що вас цікавлять, безпосередньо від справжнього студента


Подробнее