Новости

Thumb
Чому саме ТИ повенен навчатись за кордоном?

Відкрий для себе новий світ з його безмежними можливостями!


Подробнее
Thumb unnamed
Не пропустіть можливість отримати знижку 50% на навчання в Кембриджську школу образотворчого та театрального мистецтва (CSVPA)!!!

Найкраща пропозиція для студентів, які мріють навчатися з вересня цього року за напрямом образотворчого та театрального мистецтв - можливість отримати ЗНИЖКУ 50% на навчання в CSVPA!!!


Подробнее
Thumb 5319
Начните обучение в Швейцарских школах в январе 2018

Лучшие предложения для студентов, которые собираются поступать в Швейцарские школы в январе 2018 года. Швейцария славиться высоким уровнем жизни и финансовыми ресурсами. А также лучшие школы находятся именно в Швейцарии, где располагаются 9 из 15 самых престижных и дорогих школ мира, согласно рейтингу Forbes. 


Подробнее
Thumb imgonline com ua compressed sq79c1pworqv1h
Літня мандрівка до Bellerbys College Brighton, Велика Британія

Наша група відвідала Велику Британію, Брайтон та Bellerbys College i щасливо повернулася назад :) Чудова можливість вивчення англійської мови разом із академічними предметами, ексурсіями та розвагами й відпочинком на морському побережжі чудового міста Брайтона.


Подробнее
Thumb the statler cornell university hotel ithaca new york 1 top
Можливість навчатись в одному з університетів Ліги Плюща - Cornell University

А ви знали, що студенти ONCAMPUS SUNY можуть після закінчення програми перейти на 2-ий курс Cornell University? Cornell University входить у Лігу Плюща (Ivy League school) - асоціація восьми найстаріших американських університетів.  


Подробнее
Thumb teaser 2
Ecole d`Humanite – міжнародна школа-пансіон у Швейцарії

Школа Ecole d`Humanite – це прогресивна, міжнародна школа пансіон, що знаходиться в серці Швейцарських Альп. 150 студентів та 50 вчителів з 25 країн живуть разом в динамічній спільноті, що сприяє різноманіттю та розвитку індивідуальних талантів – академічних, мистецьких, практичних, спортивних, а також соціальній комунікації.


Подробнее
Thumb 2 2
Знижки від ONCAMPUS Rhode Island та ONCAMPUS Texas для студентів на 2017 рік

Краща пропозиція для студентів, які збираються поступати цього року – знижки від ONCAMPUS Rhode Island та ONCAMPUS Texas! Студенти, які поступають у цьому році, мають змогу отримати знижку до 50% на оплату навчання (стосується обох програм).


Подробнее
Thumb aberystwyth web
Aberystwyth University – британська освіта доступна кожному!

Aberystwyth University - серце вищої освіти Уельсу, розташований в мальовничому містечку Абериствіс. Заснований в 1872 році, є першим університетом Уельсу. Факультети міжнародних відносин, театрального мистецтва, кіно і телевиробництва, кельтських мов і мов та літератури Уельсу Aberystwyth University регулярно отримують найвищі оцінки за даними газети The Times.


Подробнее
Thumb 1226 mfo eur  atrium
Наш новий партнерський університет - Erasmus University Rotterdam

Раді повідомити про наш новий партнерсткий університет – Університет Еразмус в Роттердамі. Університет розташовується в місті Роттердам, має багату історію і працює вже більше 100 років. Їх школа менеджменту Rotterdam School of Management стабільно займає місце в топ-10 шкіл Європи. Спільно зі Erasus School of Economics вони впевнено лідирують в області бізнес-освіти не тільки в Європі, але і в світі.

 


Подробнее
Закажите звонок