Американська школа - ідеальний шлях до Топ-10 університетів США та Британії

24 ноября 2017

24059461 1935538833141878 1540139758748068295 o

Якісна середня освіта гарантує студенту вступ до найкращих університетів США (Harvard, Princeton, Yale, Columbia University) та Британії (Cambridge, Oxford, St. Andrews, Durham University).
Студентам з українською середньою освітою, зазвичай, зробити це неможливо. Чому так важливо закінчити школу у Америці:

- Академічна різниця між українською та американською освітою. Навчання у школі дозволяє пристосуватися до нової системи освіти, що кардинально відрізняється від української. Також це суттєво полегшить перші роки перебування у вищому закладі.

- Пристосування до менталітету та досконале вивчення мови. 14-17 років - ідеальний вік для засвоєння нової культури. Постійне перебування у англомовному середовищі дозволить за рік ідеально оволодіти мовою.

- Вступ до рейтингових університетів. Такі заклади, як Harvard, Cambridge, Oxford приймають на навчання лише студентів з американським чи британським атестатом. Також, якщо ви вступаєте до менш рейтингового університету, такий атестат звільнить Вас від додаткового підготовчого року навчання.

- Працевлаштування. Під час розгляду резюме важливим пунктом для роботодавця є середня освіта. Кандидати з американською середньою освітою завжди в пріоритеті, напротивагу тим, хто її не має.

1)CATS Boston - приватна школа-пансіон, що знаходиться у відомому університетському містечку Бостоні. Тут знаходять філіали багатьох технічних компаній та фірм, що займаються біотехнологіями, медициною, науковою дослідницькою роботою.

Для кожного розробляється окрема навчальна програма, що дозволяє максимально розвинути здібності учня. Увесь процес відбувається в маленьких класах - максимум 12 учнів на одного вчителя. Проживати під час навчання можна як на комфортно обладнаному кампусі, так у сім’ї.

Вік для навчання: 14 - 18 років.

 

2) North Broward Preparatory School - приватна школа-пансіон, розташована в містечку Коконат Крік, що знаходиться у 30 хвилинах від курортного Форт-Лодердейла.

Особливість школи полягає у тому, що вона надає учням максимально новітню освіту. Школу фокусується на розвитку тих навичок, що особливо затребувані в 21 столітті: критичне мислення, вирішення реальних проблем, колективна робота.

У кожного учня особливий план навчання, що доповнений відвідуванням різноманітних клубів за інтересами: від екологічного до музичного гуртка. Також школа надає чудові спортивні можливості: заняття баскетболом, боулінгом, футболом, регбі, тенісом.

 

3) Високоякісна освіта та спорт на узбережжі Атлантичного океану!

Saint Andrews School - школа-пансіон у Флориді, розташована у 10 км від узбережжя Атлантичного океану. Студентів вражає поєднання високого стандарту освіти, сучасної інфраструктури для спорту та творчості, і, звичайно, усі переваги проживання на березі океану.

Різноманіття академічних програм дозволяє студенту обрати бажані предмети, що пов’язані з майбутньою спеціальністю. В 2011 році школа отримала статус члена міжнародної організації Round Square International Organization. Випускники школи вступають до таких університетів, як Університет Флориди, Університет Джорджа Вашингтона, Університет Маямі, Бостонський університет, Університети Нью-Йорка та Пенсильванії.

 

4) Спорт, мистецтво та наука - усе це Ross School!

Ross School - сучасна американська школа, розташована у східній частині острову Лонг-Айленд, місто Іст-Хемптон, штат Нью-Йорк. Кампус школи займає площу розміром 57 гектарів серед живописної паркової зони, що повністю оснащена інфраструктурою, необхідною для ефективного навчання: просторі класи, бібліотека, наукові лабораторії, творчі студії, фотолабораторія.

Школа має спеціальне обладнання для занять спортом: шість тенісних кортів, сучасна спортивна зала, поля для футболу та бейсболу, волейбольні та баскетбольні ділянки, місця для фітнесу та медитації.

Вивчення мистецтва - важлива частина навчальної програми. На інтегрованих уроках з історії культури учні знайомляться з шедеврами світової архітектури, живопису, театру. В Ross School учні мають можливість займатися фотомистецтвом, театральною майстерністю, графічним дизайном, кіно, музикою, живописом.

Школярі проживають на території кампуса в резиденціях сімейного типу. У кожному домі оснащені просторі спальні з вигодами, вітальнею, кухнею та кімнати для навчання. Учні живуть по 2-4 людини у одній кімнаті. У кожному домі живуть декілька працівників школи.

Дізнайтеся більше:

☎️+38 066 488 90 49
☎️+38 067 115 12 12
☎️+38 073 115 12 12
📧kiev@studentstudy.com.ua
🚗04050, Київ, вул Глибочицька 40, корпус У, 5 поверх
🇺🇦Львів:
☎️+38 098 112 15 15
☎️+38 050 691 48 08
☎️+38 093 115 12 12
📧lviv@studentstudy.com.ua
🚗79011, вул Стрийська, 12, 2 поверх