Навчання в британській школі: конкурс на знижку -50%

04 июля 2018

00f18a9369e2f4d12116f289416b5771

Елітна британська школа Cambridge Centre for Sixth-form Studies (CCSS) оголосила конкурс на знижку для талановитих українських школярів. Ця школа особлива освітньою програмою, що націлена на вступ до двох найкращих університетів Британії - Кембриджського та Оксфордського. Навчання відбувається в форматі університетських семінарів, під час яких викладачі-експерти створюють систему підтримки та розвитку найкращих якостей та розумових здібностей учнів. Школа CCSS виняткова своєю позашкільною програмою, в яку входить безліч екскурсій, воркшопів, культурних, мистецьких та спортивних подій. Велика кількість заходів проходить безпосередньо на території Кембриджського університету. Навчання проходить у невеликих групах до 8 учнів в одній. Знижка надається учням на дворічну програму GCSE. За умови високих балів знижка продовжується на програму A-level. 

Стипендія Leonardo Scholars - унікальна розробка CCSS, покликана для того, щоб зібрати в одній школі найбільш перспективних та високорозвинених дітей. У такому колі учні зможуть максимально розкрити власні здібності. 

Які умови участі в конкурсі?

  1. Вік 14 років
  2. Рівень англійської - IELTS 5.0
  3. Спеціальний онлайн тест
  4. Високі бали у школі 
  5. Співбесіда з директором або завучем школи 

Ідеальне розташування школи

Кембридж - один з найстаріших університетських центрів Європи, світовий осередок найкращих традицій викладання. Тут знаходиться один з найкращих університетів, що подарував світу близько 100 Нобелівських лауреатів. Це красиве місто, повне історії, виняткової архітектури, музеїв, парків та садів. Все це створює ідеальну атмосферу для навчання. Центральне розташування коледжу в місті дозволяє студентам отримати повноцінний "Кембриджський досвід". Це доступ до наукових лекцій та семінарів, перегляд цікавих кінофільмів, спортивні заходи, клуби для вивчення іноземних мов, участь у різноманітних дебатах. 

Умови проживання
CCSS пропонує найкращі умови проживання для своїх студентів. Кімнати з вигодами розташовані у самому серці студентського Кембриджа у сучасному обладнаному гуртожитку. Проживання в кімнаті одно- або двомісне, з усіма вигодами. 

Ціна

Повна вартість навчання за рік БЕЗ ЗНИЖКИ - 47,750 євро (навчання + пансіон)

Ціна зі знижкою для учнів, що пройшли конкурс - 23, 975 євро за рік (навчання + пансіон)